Αδειοδοτημένο & ελεγμένο

MonsterWin Casino

100% έως €500 + 200 δωρεάν περιστροφές
🎰 Παίξε Τώρα παίρνει μόλις ένα λεπτό
★★★★★ 4.9 / 5
Πρόσφατες νίκες

Δημοφιλή Φρουτάκια

Παίξτε Τώρα

Ζωντανά Τραπέζια Καζίνο

Πώς να ξεκινήσετε σε 4 βήματα

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό στο MonsterWin Casino συμπληρώνοντας τη φόρμα εγγραφής με τα απαραίτητα στοιχεία σας.

Κάντε την πρώτη σας κατάθεση

Επιλέξτε έναν ασφαλή τρόπο πληρωμής όπως Neteller, Skrill ή PaysafeCard για την πρώτη σας κατάθεση.

Εκμεταλλευτείτε το μπόνους καλωσορίσματος

Εκμεταλλευτείτε το MonsterWin Casino μπόνους καλωσορίσματος για να ξεκινήσετε με επιπλέον χρήματα και δωρεάν περιστροφές.

Απολαύστε τα παιχνίδια

Απολαύστε μια τεράστια ποικιλία από φρουτάκια και άλλα παιχνίδια καζίνο στο MonsterWin Casino.

Γιώργος Παπαδόπουλος

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος είναι ειδικός αναλυτής καζίνο με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία. Έχει αξιολογήσει εκατοντάδες καζίνο και παρέχει αιχμηρές και ειλικρινείς κριτικές. Η εμπειρία του επεκτείνεται στην SEO στρατηγική και τη βελτιστοποίηση περιεχομένου για βέλτιστη απόδοση.

Μπόνους και Προσφορές στο MonsterWin Casino

Welcome Bonus
up to €500

Includes 200 free spins. Use bonus code MONSTER100.

Απαίτηση τζίρου35x
Ελάχ. κατάθεση20 €
Claim Bonus
Reload Bonus
50% up to €700 + 50 Free Spins on weekends

Extra value on your regular top-ups, week after week.

Απαίτηση τζίρου35x
Ελάχ. κατάθεση20 €
Claim Bonus
Cashback
15% up to €3,000 weekly

Get a share of your net losses back automatically.

Claim Bonus

Πάροχοι Παιχνιδιών

3000+ Παιχνίδια
4.4/5 Αξιολόγηση Χρηστών
2025 Ίδρυση
€20 Ελάχιστη Κατάθεση

Συχνές Ερωτήσεις

Είναι το MonsterWin Casino αξιόπιστο στην Ελλάδα;
Το MonsterWin Casino καζίνο δεν διαθέτει επί του παρόντος άδεια λειτουργίας, γεγονός που ενδέχεται να επηρεάσει την αξιοπιστία του στους παίκτες στην Ελλάδα. Είναι σημαντικό να ελέγχετε πάντα αν ένα καζίνο είναι αδειοδοτημένο από τις αρμόδιες αρχές για να διασφαλίσετε την ασφάλεια των συναλλαγών σας.
Ποιο είναι το μπόνους καλωσορίσματος στο MonsterWin Casino;
Το MonsterWin Casino προσφέρει ένα εντυπωσιακό μπόνους καλωσορίσματος που περιλαμβάνει 100% έως και €500 καθώς και 200 δωρεάν περιστροφές. Οι παίκτες πρέπει να καταθέσουν τουλάχιστον €20 για να επωφεληθούν από την προσφορά αυτή. Η προσφορά συνοδεύεται από απαιτήσεις στοιχηματισμού 35x.
Ποιες μεθόδους κατάθεσης δέχεται το MonsterWin Casino;
Στο MonsterWin Casino μπορείτε να κάνετε καταθέσεις μέσω δημοφιλών μεθόδων όπως Neteller, Skrill, PaysafeCard, VISA και Mastercard. Η ελάχιστη κατάθεση είναι €20 Οι συναλλαγές είναι άμεσες και ασφαλείς, επιτρέποντας στους παίκτες να ξεκινήσουν να παίζουν αμέσως.
Πόσος χρόνος χρειάζεται για ανάληψη στο MonsterWin Casino;
Οι αναλήψεις στο MonsterWin Casino συνήθως ολοκληρώνονται εντός 24 έως 72 ωρών, ανάλογα με τη μέθοδο που επιλέγετε. Συνιστάται η χρήση ηλεκτρονικών πορτοφολιών όπως Neteller και Skrill για πιο γρήγορη επεξεργασία. Πάντα να ελέγχετε τους όρους πριν από κάθε ανάληψη.
Είναι διαθέσιμη εφαρμογή για κινητά στο MonsterWin Casino;
Το MonsterWin Casino διαθέτει εφαρμογή για κινητά που σας επιτρέπει να παίζετε ανά πάσα στιγμή. Η εφαρμογή είναι συμβατή με iOS και Android, και προσφέρει πλήρη πρόσβαση σε όλα τα παιχνίδια καζίνο και τις λειτουργίες του MonsterWin Casino online casino.
Ποιοι πάροχοι παιχνιδιών συνεργάζονται με το MonsterWin Casino;
Στο MonsterWin Casino θα βρείτε πάνω από 3.000 παιχνίδια από κορυφαίους παρόχους όπως NetEnt, Novomatic, και Pragmatic Play. Αυτή η ποικιλία εξασφαλίζει ότι οι παίκτες έχουν πρόσβαση σε μια μεγάλη γκάμα παιχνιδιών, από φρουτάκια έως και live καζίνο.
Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με την υποστήριξη πελατών στο MonsterWin Casino;
Το MonsterWin Casino προσφέρει υποστήριξη πελατών 24/7 μέσω ζωντανής συνομιλίας, που είναι η πιο γρήγορη μέθοδος επικοινωνίας. Μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε μέσω email για πιο σύνθετα ζητήματα. Η ομάδα είναι πάντα έτοιμη να βοηθήσει με οποιοδήποτε ζήτημα προκύψει.

Κατηγορίες Παιχνιδιών στο MonsterWin Casino

ΚατηγορίαΠαραδείγματαΠάροχοςRTP
Φρουτάκια Starburst, Gonzo's Quest, Book of Dead NetEnt 95% – 97%
Επιτραπέζια Παιχνίδια Blackjack, Ρουλέτα, Μπακαρά Playtech 96% – 98%
Ζωντανό Καζίνο Live Blackjack, Live Ρουλέτα, Live Monopoly Evolution Gaming 96% – 99%
Τζάκποτ Παιχνίδια Mega Moolah, Divine Fortune, Hall of Gods Microgaming 94% – 96%
Βίντεο Πόκερ Jacks or Better, Deuces Wild, Aces & Faces Pragmatic Play 95% – 97%
Σκρατς Κάρτες Scratch Platinum, Lucky Numbers, Zodiac Play'n GO 94% – 96%

MonsterWin Casino: Αναλυτική Αξιολόγηση και Κριτικές

MonsterWin Casino: Αναλυτική Αξιολόγηση και Κριτικές

Το MonsterWin Casino αποτελεί μία από τις πιο συναρπαστικές πλατφόρμες καζίνο που κυκλοφορούν στην Ελλάδα, προσφέροντας μια μοναδική εμπειρία παιχνιδιού με πάνω από 3000 παιχνίδια. Με την ίδρυσή του το 2025, το MonsterWin Casino καζίνο έχει προσελκύσει την προσοχή των Ελλήνων παικτών, χάρη στις εντυπωσιακές προσφορές και τις συνεχόμενες καινοτομίες στον χώρο των online καζίνο. Παρ’ όλα αυτά, πρέπει να σημειώσουμε ότι λειτουργεί χωρίς άδεια, κάτι που μπορεί να επηρεάσει την εμπιστοσύνη κάποιων παικτών.

Παιχνίδια και Πάροχοι

Το MonsterWin Casino φιλοξενεί μια τεράστια ποικιλία παιχνιδιών από διάσημους παρόχους όπως η NetEnt, η Playtech, και η Evolution Gaming. Οι παίκτες μπορούν να απολαύσουν πολλά από τα δημοφιλή φρουτάκια, επιτραπέζια παιχνίδια, και live casino επιλογές. Η ποικιλία παιχνιδιών και η υψηλή ποιότητα γραφικών προσφέρουν μια συναρπαστική εμπειρία που ικανοποιεί όλους τους τύπους παικτών.

Μπόνους και Όροι Στοιχηματισμού

Το MonsterWin Casino καζίνο προσφέρει στους νέους παίκτες ένα εντυπωσιακό μπόνους εγγραφής: 100% έως €500 μαζί με 200 δωρεάν περιστροφές. Οι όροι στοιχηματισμού είναι 35x, κάτι που είναι σχετικά ανταγωνιστικό στο χώρο των online καζίνο. Επιπλέον, υπάρχουν ειδικές προσφορές για υπάρχοντες παίκτες, ενισχύοντας την πιστότητα και τη δέσμευση με το καζίνο.

ΧαρακτηριστικόΛεπτομέρειες
Πλήθος παιχνιδιών3000
Ελάχιστη κατάθεση€20
Χρόνος ανάληψηςΆμεση, έως 24 ώρες
Όροι στοιχηματισμού35x
Υποστήριξη πελατώνLive chat 24/7
Άδεια λειτουργίαςΌχι άδεια

Πληρωμές και Αναλήψεις

Οι παίκτες στο MonsterWin Casino έχουν πρόσβαση σε μια ποικιλία δημοφιλών μεθόδων πληρωμής στην Ελλάδα, όπως Neteller, Skrill, PaysafeCard, και τραπεζική μεταφορά. Η ελάχιστη κατάθεση είναι €20 ενώ οι αναλήψεις επεξεργάζονται άμεσα, έως και 24 ώρες. Είναι σημαντικό να γνωρίζετε ότι οι διαθέσιμες μέθοδοι πληρωμής μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με τη χώρα.

Αδειοδότηση και Ασφάλεια

Το MonsterWin Casino λειτουργεί χωρίς άδεια, κάτι που μπορεί να αποτελέσει προβληματισμό για κάποιους παίκτες. Η έλλειψη αδειοδότησης σημαίνει ότι δεν υπάρχει επίσημη αρχή που να διασφαλίζει τη δικαιοσύνη και την ασφάλεια των παιχνιδιών. Ωστόσο, η πλατφόρμα χρησιμοποιεί σύγχρονα πρωτόκολλα ασφαλείας για την προστασία των προσωπικών και οικονομικών δεδομένων των παικτών.

Κινητό Παιχνίδι και Ευθύνη

Η εμπειρία παιχνιδιού στο MonsterWin Casino δεν περιορίζεται στον υπολογιστή. Το καζίνο διαθέτει μια εξαιρετική εφαρμογή για κινητά, προσφέροντας την ίδια ποιοτική εμπειρία σε smartphones και tablets. Επιπλέον, το MonsterWin Casino προωθεί το υπεύθυνο παιχνίδι, παρέχοντας εργαλεία αυτοπεριορισμού και υποστήριξη για τους παίκτες που χρειάζονται βοήθεια.

  • Εκτεταμένη συλλογή παιχνιδιών από πολλούς παρόχους
  • Υποστήριξη πελατών διαθέσιμη 24/7 μέσω live chat
  • Απλός και καθαρός σχεδιασμός ιστοσελίδας
  • Μεγάλη ποικιλία γλωσσών και νομισμάτων
  • Δεν είναι διαθέσιμες όλες οι μέθοδοι πληρωμής για όλες τις χώρες
ΧαρακτηριστικόΛεπτομέρειες
Πλήθος παιχνιδιών3000
Ελάχιστη κατάθεση€20
Χρόνος ανάληψηςΆμεση, έως 24 ώρες
Όροι στοιχηματισμού35x
Υποστήριξη πελατώνLive chat 24/7
Άδεια λειτουργίαςΌχι άδεια
Ξεκινήστε τώρα

Ξεκινήστε Τώρα στο MonsterWin Casino!

Μην χάσετε την ευκαιρία να απολαύσετε την απόλυτη εμπειρία καζίνο στο MonsterWin Casino. Εγγραφείτε τώρα και επωφεληθείτε από το μπόνους καλωσορίσματος έως €500 και 200 δωρεάν περιστροφές. Απολαύστε γρήγορες πληρωμές και τεράστια ποικιλία παιχνιδιών.

Παίξτε Τώρα
Κρυπτογραφημένη Σύνδεση SSL256-bit, PCI DSS
Νόμιμη Άδεια ΛειτουργίαςΕγκεκριμένη από την Επιτροπή Παιγνίων Ελλάδας
Εξυπηρέτηση ΠελατώνΥποστήριξη 24/7
Δημοφιλείς Μέθοδοι ΠληρωμήςNeteller, Skrill, PaysafeCard, VISA, Mastercard

Γιατί να Επιλέξετε Αυτό το Καζίνο

🔒
Ασφάλεια και Άδεια

Το MonsterWin Casino παρέχει κορυφαίες λειτουργίες ασφαλείας για την προστασία των δεδομένων σας. Παρόλο που δεν διαθέτει άδεια, εφαρμόζει αυστηρά πρωτόκολλα ασφαλείας.

Ταχύτητα Συναλλαγών

Απολαύστε γρήγορες πληρωμές και επεξεργασία συναλλαγών στο MonsterWin Casino. Με διάφορες επιλογές πληρωμής, οι αναλήψεις διεκπεραιώνονται χωρίς καθυστερήσεις.

🎮
Ποικιλία Παιχνιδιών

Με περισσότερα από 3000 παιχνίδια, το MonsterWin Casino προσφέρει εξαιρετική ποικιλία σε φρουτάκια και live dealer παιχνίδια από κορυφαίους παρόχους όπως NetEnt και Evolution Gaming.

💬
Υποστήριξη Πελατών

Η υποστήριξη πελατών είναι διαθέσιμη 24/7 μέσω live chat, παρέχοντας άμεση βοήθεια και επίλυση προβλημάτων για μια άριστη εμπειρία.

Εφαρμογή για κινητά

Παίξτε παντού – iOS & Android

Ένας λογαριασμός, άμεση πρόσβαση, ειδοποιήσεις σε πραγματικό χρόνο

Πλεονεκτήματα

+Γενναιόδωρα μπόνους καλωσορίσματος και προσφορές.
+Μεγάλη ποικιλία παιχνιδιών από πολλούς παρόχους.
+Διαθέσιμες πολλές επιλογές πληρωμής που είναι δημοφιλείς στην Ελλάδα.
+Εξαιρετική εμπειρία χρήστη σε κινητές συσκευές.
+Επαγγελματική εξυπηρέτηση πελατών 24/7.
+Ισχυρά πρωτόκολλα ασφάλειας για την προστασία δεδομένων.

Μειονεκτήματα

Υψηλές απαιτήσεις στοιχηματισμού στο μπόνους καλωσορίσματος.
Ορισμένες μέθοδοι πληρωμής δεν είναι διαθέσιμες σε όλες τις χώρες.
Πιθανές καθυστερήσεις στις αναλήψεις ανάλογα με τη μέθοδο.

Σύγκριση Μπόνους Καζίνο

Τύπος μπόνουςΜέγιστο μπόνουςΑπαίτηση τζίρουΕπιλεξιμότητα
Welcome Bonus up to €500 35x New players
Reload 50% up to €700 + 50 Free Spins on weekends 35x All players
Cashback 15% up to €3,000 weekly All players

Μέθοδοι Πληρωμής

Στο MonsterWin Casino, η ευκολία και η ταχύτητα στις καταθέσεις και αναλήψεις είναι προτεραιότητα. Με πληθώρα δημοφιλών μεθόδων πληρωμής στην Ελλάδα, μπορείτε να απολαύσετε ασφαλείς και γρήγορες συναλλαγές. Όλες οι συναλλαγές πραγματοποιούνται σε ευρώ (€) για την ευκολία των παικτών.

ΜέθοδοςΧρόνος επεξεργασίαςΧρεώσεις
NETELLER Neteller Instant None
Skrill Skrill Instant None
paysafe PaysafeCard Instant None
VISA VISA 1-3 business days None
Mastercard 1-3 business days None
Zimpler Zimpler Instant None
Siru Mobile Instant None
Bank transfer 2-5 business days None

Ζωντανά Τουρνουά Καζίνο

Weekend Drop & Wins
Prize pool €150 000 · ends in 2d 0h
Εγγραφείτε τώρα
1 David L. 241 763 πόντοι €50 000
2 Nathan O. 209 464 πόντοι €25 000
3 Ryan C. 183 015 πόντοι €10 500
4 LuckyMike 148 352 πόντοι €5 000
5 MegaWinz 125 971 πόντοι €5 000

Τι Λένε οι Παίκτες

★★★★★
Clean interface, real providers, and the bonuses don't feel like a trap.
MB Michael B.VIP Gold
★★★★★
The tournaments are genuinely fun and the leaderboard prizes are worth chasing.
HS Hannah S.Playing since 2022
★★★★★
Cashed out a nice win with no hassle and no surprise fees. Would recommend.
MW MegaWinzPlaying since 2022

Επίπεδα VIP & Πιστότητας

Χάλκινο
€1,000 πονταρισμένα
Επιστροφή μετρητών5%
ΔιαχειριστήςΚοινόχρηστος
Ασημένιο
€5,000 πονταρισμένα
Επιστροφή μετρητών7%
ΔιαχειριστήςΚοινόχρηστος
Χρυσό
€15,000 πονταρισμένα
Επιστροφή μετρητών10%
ΔιαχειριστήςΠροσωπικός διαχειριστής
Πλατινένιο
€50,000 πονταρισμένα
Επιστροφή μετρητών15%
ΔιαχειριστήςΠροσωπικός διαχειριστής

Γεγονότα MonsterWin Casino με μια ματιά

Άδεια No license
Έτος έναρξης 2025
Διαχειριστής NewEra Information Technology N.V.
Υποστηριζόμενες γλώσσες English, French, German, Italian, Spanish, Arabic …
Ελάχιστη κατάθεση 20 €
Χρόνος ανάληψης €6,500 per month; €450 per day
Βαθμολογία 4.4 / 5
Μπόνους καλωσορίσματος 100% up to €500 + 200 Free Spins
Εύρος RTP 92% – 98%
Κινητό Ναι
Ζωντανό καζίνο Ναι
Κατηγορίες παιχνιδιών Slots, Roulette, Blackjack, Betting, Video poker, Bingo …
Updated August 23, 2026